Nechte se zlákat pohodou jižní Moravy a atmosférou Pálavy. Máme pro vás ubytování v nových útulných chalupách s bazénem v obci Přítluky.

+420 723 459 505

info@graciepodpalavou.cz

148.85458N, 16.77343E

Image Alt

Grácie II

Máte rádi útulné ubytování na chalupě? Rádi se při horkém dni na Pálavě zchladíte v bazénu? A už jste slyšeli, že celá jižní Morava a Přítluky obzvlášť jsou skvělým místem, kde si užít přírodu, pohodu a dobré víno.

Naše Grácie jsou tím nejlepším místem, pokud hledáte chalupu k pronajmutí pro vaši jihomoravskou dovolenou s rodinou či přáteli. Tři nově vybudované, samostatně stojící chalupy mají vše, abyste se zde cítili příjemně a pohodlně.

 

Co ubytování na chalupě nabízí?


V chalupě jsou 3 samostatné pokoje pro 13 osob (4+1, 4, 4).
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout). Pro každého hosta je připraveno ložní prádlo a ručník.


V přízemí chalupy je prostorná společenská místnost s jídelnou, kam se pohodlně vejdou všichni hosté. K dispozici je vám také televize a WIFI připojení v celém objektu. Součástí je plně vybavená kuchyně. Najdete zde myčku, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, horkovzdušnou troubu, rychlovarnou konvici, pračku a vinotéku. U společenské místnosti je také další WC.


Aby vám bylo na chalupě teplo i za chladných dní, jsou ve společenské místnosti krbová kamna, která vytopí celou chalupu. V každém pokoji navíc najdete elektrické topení.


Ze společenské místnosti vyjdete přímo na dvůr, kde je pro vás připravené kryté posezení s grilem a venkovní vyhřívaný bazén (5x3m), takže koupací sezóna je u nás extra dlouhá. Každá chalupa má svůj vlastní dvůr a vlastní bazén.


Chalupy mají společné parkoviště, u kterého jsou navíc umístěny zamykací boxy na kola.


 

A když přijde hlad? Ve vesnici si můžete nakoupit v Jednotě COOP a nebo si zajděte do místní restaurace Vinný šenk.

Chalupy jsme vybudovali tak, abyste se v nich vy, hosté, cítili dobře a domácky. Proto bychom vás chtěli poprosit, ať v prostorách chalupy využijete přezůvky a ať se k vybavení chováte hezky, aby mohlo stejně dobře sloužit i dalším návštěvníkům.